Ingentis org.manager

– Value people

Przejrzyste wizualizacje struktury organizacyjnej, czytelne zestawienia wielu typów danych HR, raporty ze wskaźnikami, schematy organizacyjne – to wszystko możesz mieć w zaledwie kilka minut, dzięki aplikacji Ingentis org.manager.

Ingentis org.manager to prosta w obsłudze i niezwykle intuicyjna aplikacja, która w zaledwie kilka minut pomoże Ci stworzyć schemat organizacyjny, bez względu na stopień jego złożoności. Od prostych zestawień danych HR po bardziej złożone schematy organizacyjne z kluczowymi parametrami Twojej firmy, to wszystko jest dziś w zasięgu Twojej ręki.

Aplikacja jest kompatybilna z wiodącymi systemami do zarządzania zasobami ludzkimi: SAP HCM i SAP SuccessFactors, dzięki czemu Twoje schematy organizacyjne są zawsze aktualne.

Wygodny, szybki dostęp

Org.Manager jest dostępny z dowolnego urządzenia za pośrednictwem przeglądarki internetowej i umożliwia publikację schematu organizacyjnego za pośrednictwem intranetu. Ma również wszechstronne możliwości interaktywne dla wszystkich poziomów kategorii uprawnień dostępu użytkowników – od kierownictwa do „super users”. Dla spotkań on-to-go lub mniejszych spotkań grupowych org.manager (mobile) zapewnia pracownikom HRu i kadrze kierowniczej dostęp do tabel organizacyjnych oraz bardziej szczegółowe informacje o działach, pracownikach i stanowiskach.

Bądź na bieżąco! Bez względu na to czy korzystasz z laptopa, tableta czy smartphona masz dostęp do aplikacji.

Kontroling HR

  • Zestawiaj i wyświetlaj kluczowe wskaźniki KPI w swojej karcie organizacyjnej – to doskonała podstawa do kontrolowania HR.
  • Wygeneruj przejrzyste raporty HR z kluczowymi informacjami, takimi jak np. wielkość zatrudnienia, analiza demograficzna i wiele innych.

Symulacja

Przygotuj scenariusz potencjalnych zmian organizacyjnych bez konieczności wprowadzania modyfikacji w źródłowym systemie HCM i sprawdź w przejrzysty sposób efekty swojej pracy. Dzięki funkcji przeciągnij i upuść, przygotuj symulację reorganizacji.

Skorzystaj z funkcjonalnych dodatków do aplikacji

Dzięki opcji ochrony, możesz np. określić stopień uprawnień dostępu, dla poszczególnych grup użytkowników.

Funkcja Big Data pozwali Ci na wizualizację dużej liczby i rodzaju danych w sposób przejrzysty, schematyczny i łatwy w odczycie, jak np. Wykresy pierścieniowe.

Ponad 1300 organizacji już korzysta z tego rozwiązania. A Ty?

Przekonaj się jakie to proste.